Bombonierki z logo

 

Jest wiele sposobów reklamy swojej firmy. Jedne są lepsze, inne są gorsze. Przykładowym sposobem takiej reklamy jest reklama w telewizji – jest bardzo droga, w miarę skuteczna ale jej efektywność wcale nie jest proporcjonalna do kosztów związanych z jej wyprodukowaniem i emisją na antenie. Koszty takiej reklamy są monstrualne w porównaniu do np. reklamy w radiu. Z kolei reklama w radiu jest o wiele droższa niż bombonierki z logo czy słodycze reklamowe, a jest od nich gorszym sposobem na reklame. Wiecie czemu? Reklama w radiu zajmuję jedynie czas potencjalnemu klientowi, a odbiorca i tak się nią nawet ani trochę nie przejmuję i szybko wyleci mu z głowy to, o czym była mowa w radiu/telewizji. Z pomocą przychodzą słodycze reklamowe, które są tanie i są świetnym sposobem na reklame, ale jest jeszcze lepszy sposób od nich. Są to bombonierki z logo – nie są one bardzo drogie, a są prawie idealnym sposobem na reklamę na różnych targach czy spotkaniach firmowych.

Bombonierki z logo – dlaczego taki dobry sposób na reklame

Jest to dobry sposób na reklame, ponieważ zamiast marnować czas odbiorcy dostanie on darmowy podarunek od naszej firmy. Poczęstuje nim też prawdopodobnie swoich znajomych czy rodzine, co da naszej działalności jeszcze większy rozgłos. Jak pisałem wcześniej – reklamy w telewizji nie są takie świetne, ponieważ odbiorca zamiast je oglądać to tylko się zdenerwuje i przełączy kanał. Podobnie jest z radiem. Następnym plusem bombonierek jest to, że są one o wiele tańsze od tradycyjnej reklamy. Ponadto, nie wymagają one żadnych dodatkowych osób do pracy (w telewizji potrzeba na przykład reżysera do reklamy) i są one łatwe w zamówieniu. Dodatkowo, w porównaniu do innych reklam stosunek ceny do rozgłosu jest znacznie wyższy niż ma to miejsce np. w telewizji czy radiu. Jest tak, ponieważ producenci życzą sobie ogromne ilości pieniędzy za samo wytworzenie reklamy, a co dopiero za emisję.

Warto pamiętać o takim czymś jak bombonierki z logo, nawet gdy nie mamy własnej firmy ponieważ kiedyś taki sposób na reklame może nam się przydać 🙂