bombonierki reklamowe

Wiele firm szuka skutecznego sposobu reklamy, który przyciągnie masę bogatych klientów do ich firmy. Jeśli już mamy wysoko rozwiniętą firme, która sprzedaje bardzo drogie produkty to zwykłe słodycze reklamowe czy reklama za pomocą innego sposobu niż social media czy telewizja nie wystarczy. Dlatego właśnie warto zainwestować w bombonierki z logo. Są one znacznie droższe od słodyczy, ale nadal są o wiele tańsze od reklamy w telewizji czy reklamy na portalu takim jak Facebook czy Twitter. Bombonierki takie szczególnie przyciągają dużych, bogatych klientów ponieważ wtedy wiedzą że mają do czynienia z porządną, bogatą firmą a nie jakimś małym biurem które zatrudnia kilka osób. Jeśli chcecie poczytać więcej o tych bombonierach – zapraszam do artykułu.

Bombonierki reklamowe – co na nich umieścić?

Przy zamawianiu ich należy umieścić na nich logo naszej firmy. Możemy też umieścić jakieś dodatkowe zdjęcia czy wzory, ale moim zdaniem wzory które znajdują się na nich od razu są o wiele ładniejsze od różnych zdjęć, szczególnie że takie zdjęcia bardzo często są niskiej jakości i zamiast obrazu będzie na pudełku widać zamazany zlepek kolorów. Możemy też dodać do pudełka różne ozdoby takie jak wstążka, ale też nie są one potrzebne.

Jaki rodzaj czekoladek w tych bombonierkach?

Jak sama nazwa wskazuje – są to bombonierki reklamowe więc najlepiej kupić je z czekoladą mleczną. Wiecie dlaczego? Czekolada mleczna jest najbardziej lubianym gatunkiem czekolady w naszym kraju według różnych ankiet i badań. Nie ma co umieszczać innych rodzajów czekolady w nich, ponieważ nie zawsze mamy pewność czy dany klient będzie ją lubiał, a dodatkowo zapłacimy więcej.

Gdzie je zamówić/

Jak większość rodzajów reklamy – zamawiamy je przez internet. Możemy je kupić tylko hurtem. Przy zamówieniu po prostu wysyłamy sprzedawcy logo naszej firmy i różne dodatkowe informacje, a on zadba o to by je umieścić na opakowaniu. Potem wystarczy tylko poczekać aż bombonierki dojdą do naszej firmy i można już zacząć porządną reklame za pomocą bombonierek.