Gry na androida

Przetestujcie je sami!

Geometry Dash jest to rytmiczna gra zręcznościowo-platformowa. Naszym celem jest ukończenie planszy bez żadnej skuchy. Jednym z utrudnień jest to, że nasza postać porusza się cały czas do przody, a my możemy tylko skakać. Do tego na planszy występuje bardzo dużo przeszkód. Przejście danej planszy udaje się zazwyczaj po bardzo wielu próbach. Dlatego się nie poddajcie! W każdym poziomie towarzyszy nam inna ścieżka dźwiękowa. Geometry Dash kosztuje 8,99ZŁ, ale też posiada wersje Lite (czyli wersje demo) oraz Meltdown, SubZero, World (darmowe dodatki).

Subway surfers to kolejna gra zręcznościowa. Tym razem gramy graficiarzem, który ucieka przed policjantem i jego psem. Tak samo jak w geometry dash nasza postać cały czas jest w biegu, lecz tu mamy trzy tory kolejowe, po których możemy się przemieszczać przesuwając palcem w lewo i prawo. Można też skakać oraz turlać się pod przeszkodami przejeżdżając palcem góra, dół. W rozgrywce zbieramy monety, za które możemy odblokować nowe postacie jak i ulepszać gadżety, które znajdziemy podczas gry. Gra jest bezpłatna. Ewentualnie możemy kupić rzeczy kosmetyczne za realne pieniądze.

Bloons TD 6 to gra strategiczno-ekonomiczna typu tower defense, która cieszy się sporą popularnością. Jest to kontynuacja poprzednich części. Naszym zadaniem jest kupowanie małpek, których zadaniem jest odeprzeć atak balonów. Jest też możliwość ulepszania ich za pieniądze, które dostajemy za przebijanie baloników. Każde kupno jak i postawienie wymaga zastanowienia się, ponieważ małpki mają ograniczone pole działania jak i dysponują różnymi umiejętnościami. Dodatkowo gra posiada opcje coop, dzięki czemu będziemy mogli zagrać ze znajomym. Gra kosztuje 23,99 złotych (wcześniejsza część Bloons TD 5 kosztuje 13,99).

Piano tiles następna zręcznościowa gra na android. Naszym zadaniem jest klikanie w czarne klawisze, które w późniejszym etapie coraz bardziej przyspieszają w dół. Każdy poziom to inny klasyczny utwór. Grając zdobywamy nagrody jak i doświadczenie, które odblokuje nam nowe kompozycje. Gra jest darmowa.

PokemonGO to gra miejska opierająca się na systemie GPS, która zmusza nas do wyjścia z domu. W grze łapiemy stworki (tytułowe pokemony), które pojawiają się w okolicy. Złapane stworki możemy ewoluować jak i dostajemy za nie doświadczenie, które podnosi nasz poziom. Zbieramy również PokeStopy, które pojawiają się na najróżniejszych miejscach. Właśnie dzięki nim uzupełnimy nasz ekwipunek w pokeballe. Nie zabraknie też sal treningowych, w których można zmierzyć się z innymi graczami. Jednak, aby to zrobić trzeba wybrać jedną z 3 drużyn. Team Valor – czerwona,  team Mystic – niebieska oraz team Instinct – żółta. Ta gra również jest bezpłatna.
A czy ty już należysz do którejś z drużyn?